Przejdź

Hair Medica opinie

Super trycholodzy

★★★★★
5 5 1
Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Rzeczowi i konkretni trycholodzy. Super klinika. Wykonują wszystko od leczenia po trychofryzjerstwo.

pacjen

★★★★★
5 5 1
Jak chyba większość z nas tutaj będących, tak i ja borykam się z problemami dotyczącymi głowy a co za tym idzie i włosów. Jestem po badaniu oraz 1-wszym zabiegu i stosowaniu preparatów od kilkunastu dniu - może włosy mi nie odrosły jeszcze, ale już mnie nie swędzi głowa, znikają zaczerwienienia i to już jest znaczący postęp dla mnie. Super Pani Trycholog, super podejście i atmosfera. Trochę gabinet ciasny - ale są podobno w trakcie rozbudowy. Dziękuję.

rewelacja!!!

★★★★★
5 5 1
nareszcie prawdziwy trycholog, bez ściemy i wciskania produktów za duże pieniądze. Wiedza w temacie olbrzymia. Jestem bardzo zadowolona z łupież znika i to bez sterydów jak u dermatologa!

Polecam

★★★★★
5 5 1
Wspaniała specjalistka, fachowa wiedza, ciepłe i rzetelne podejście do pacjenta. Dostałem pomoc na jaka liczyłem. Zdecydowanie polecam Panią Magdę.

Polecam

★★★★★
5 5 1
Jestem bardzo zadowolona z Pani Marty. Jej wiedza i doświadczenie zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Odkryła przyczynę wypadania moich włosów i zaleciła mi preparaty, które pomagają mi, w przeciwieństwie do tych, które dostawałam od dermatologa.

Super

★★★★★
5 5 1
Trafiłam do Pani Ewy przypadkiem, kiedy szukałam trychologa w moim mieście. Nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Byłam już u wielu specjalistów i dopiero tutaj znalazłam odpowiedzi na wszystkie pytania związane z moimi problemami. Polecam!

Polecam

★★★★★
5 5 1
Po długich poszukiwaniach specjalisty "od włosów", wśród dermatologów i trychologów, szczęśliwie trafiłam do Pana Jarosława. W końcu dostałam nie tylko informację o stanie "na głowie", ale też jasny plan postępowania, bez ściemy i naciągania, jaki efekt mogę uzyskać. To wszystko za przystępne pieniądze!! Polecam wszystkim strapionym stanem owłosienia na głowie!

Świetny specjalista

★★★★★
5 5 1
Pani Kinga pomogła mi uporać się z moim problemem. Przeprowadziła ze mną rzeczowy wywiad, potem pokazała mi na ekranie moją skórę głowy za pomocą kamery i po tym co zobaczyłam przeżyłam ogromny szok, nie myślałam, że jest aż tak źle. Trycholog zaleciła mi wcierki i peeling.Stosuję juz 2 msc i widzę poprawe. Polecam wszystkim, którzy maja problemy z włosami. Naprawdę warto!!

swietny specjalista

★★★★★
5 5 1
Pani Marta nie była pierwszym trychologiem, u którego znalazłem się na wizycie. Borykam sie z problemem wypadających włosów od dawna, jednak wszyscy specjaliści u których byłem dawali mi rzeczy które działały na chwile i problem powracał. Przyszedłem na wizytę do HairMedica z ciekawości bo była promocje na wizyty. Od tego czasu jestem stałym pacjentem Pani Marty. Jestem bardzo zadowolony z tego jak prowadzi mój przypadek. Nigdy nie zostawia moich pytań bez odpowiedzi no i pomaga uporać się z moim problemem.

SATYSFAKCJONUJĄCA WIZYTA

★★★★★
5 5 1
Polecam, na każde pytanie otrzymałem wyczerpującą odpowiedź, a nawet na więcej niż się spodziewałem. Konkretna, miła Trycholog, która z zainteresowaniem podeszła do moich problemów. Nie miałem w ogóle wrażenia, że na coś mnie naciąga lub sprzedaje mi ulotki reklamowe. Przyszedłem z konkretnym problemem i wyszedłem z gabinetu z rozwiązaniem. Polecam Panią Martę

Trycholog godny polecenia

★★★★★
5 5 1
Ta Pani jest profesjonalistka pod każdym względem. Jako pierwsza postawiła trafną diagnozę dotyczącą moich włosów. Szczerze polecam

DZIĘKUJĘ

★★★★★
5 5 1
Niesamowita Pani Trycholog! Leczyłam się u wielu specjalistów, ale tylko Pani Marta już po 10 min wiedział co mi dolega. Przejęta moim przypadkiem, zrobiła wszystko by mi pomóc jak najszybciej. Podpowiedziała odpowiednie badania z krwi, dobrała szampony, zleciła wcierki. Z całego serca polecam, życzliwa i konkretna Trycholog. Bardzo za wszystko dziękuję.

POLECAM

★★★★★
5 5 1
Zdecydowanie polecam wizytę u Pani Trycholog. Poszedłem do niej z problemem łysienia na konsultację. Po krótkim badaniu i wywiadzie przedstawiła mi bardzo rzeczowo wszystkie środki zaradcze. Przy czym wykazała się dużą uczciwością, bo otwarcie mówiła o wszystkich wadach i zaletach każdego rozwiązania, nie ukrywając, że nigdy nie można mieć stuprocentowej gwarancji powodzenia w leczeniu (to informacja dla tych, którzy oczekują od specjalistów "cudów"). A oprócz tego, że Pani Katarzyna nie pozostawia wątpliwości, że jest fachowcem, to bardzo miła osoba.

polecam!

★★★★★
5 5 1
Pani Katarzyna to najlepsza trycholog z jakim miałam do czynienia (a naprawdę byłam u wielu). Pomogła mi i wszystkim znajomym, którym ją poleciłam. Kompetentna, miła, przesympatyczna. Wzór trychologa. Jestem bardzo wdzięczna Pani Katarzynie i z czystym sercem ją polecam.

POLECAM

★★★★★
5 5 1
Po pierwszej wizycie mogę powiedzieć, że Bardzo sympatyczna Trycholog. Wiem, co mówię, bo odwiedziłam już wielu. Po obejrzeniu skóry i szczegółowym wywiadzie, zaproponował przebieg leczenia, uwzględniając moje drobne sugestie. Poświęciła mi dużo uwagi i czasu. Wydaje się, że wie, co mówi, że jest w stanie rozwiązać problem. Zakłada różne warianty przebiegu leczenia i omawia różne sposoby ich rozwiązania. Choć nie obiecuje gruszek na wierzbie i nie daje 100% gwarancji, wychodząc z gabinetu miałam wrażenie, że trafiłam w dobre ręce i jest nadzieja na wyleczenie. Póki co rozpoczynam leczenie ale zamierzam tu wrócić podzielić się opinią, kiedy będą już jakieś efekty. Jak na pierwszą wizytę nie mogę nic zarzucić.