Przejdź

Trycholog Białystok

Trycholodzy w Białymstoku zajmują się problemami związanymi z włosami i skórą głowy. Leczymy problemy takie jak wypadanie włosów, łysienie, łuszczycę, łojotok, łupież, wszystkie zapalenia skóry głowy i inne. Nasi specjaliści to absolwenci Uniwersytetów Medycznych, Biotechnologicznych czy Kosmetycznych. Najważniejsze to zgłosić się jak najszybciej a wtedy gwarantujemy Państwu 100% powrót do stanu sprzed choroby. Trycholog w Białymstoku podczas wizyty wykonuje pełne badanie niezbędne do postawienia 100% diagnozy, która jest najważniejsza żeby w pełni zahamować problem. W celu potwierdzenia diagnozy trycholog konsultuje diagnozę z innymi specjalistami jak endokrynolodzy, psycholodzy, dietetycy, dermatolodzy itp.

Trychologia
Trychologia

Specjaliści z zakresu problemów włosów i skóry głowy.

Wspólna 18
HAIR MEDICA

KOSZT WIZYTY: 60zł

Wolne Zajęte Niedostępne 
Sylwia Stecewicz-Skowron
Sylwia Stecewicz-Skowron

Dyplomowany trycholog, analityk i diagnosta skóry głowy i włosów,specjalista terapii łysienia. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia na kierunku Trychologii. Specjalistyczne usługi trychologiczne terapii łysienia; karboksyterapia, infuzja tlenowa, oxybrazja, biopolar RF, inseroterapia laserem miękkim LLLT, laseroterapia naświetlania lampami LED, oświetlania lampą PUVA UVB 311nm, darsonwalizacja

ul.Spożywcza 7 WASILKÓW
HAIR MEDICA

KOSZT WIZYTY: 100 zł - koszt wstępnej wizyty + trichoskopiazł

Wolne Zajęte Niedostępne 

PROSZĘ WYPEŁNIĆ DANE WIZYTY I POTWIERDZIĆ:

REGULAMIN
  • W serwisie www.trycholog24.pl można rezerwować wizyty online u trychologa podając powyższe dane.
  • Cena jak i charakterystyka badania są przedstawione na stronie miasta, w którym jest rezerwowana wizyta.
  • W niektórych miastach w danych miesiącach są realizowane promocje obniżające koszt wizyty.
  • Warunkiem skorzystania z promocji jest zamówienie konsultacji oraz stawienie się na umówioną wizytę.
  • Podczas wizyty w promocji należy przedstawić dowód tożsamości.
  • Dane podane podczas rejestracji używane są wyłącznie w celu prawidłowego przeprowadzenia wizyty oraz działań komunikacyjnych z nią związanych.
  • W przypadku umówienia wizyty w promocji i niestawienie się bez odwołania minimum 24 godziny przed wizytą uniemożliwia ponowne skorzystanie z promocji. W takim przypadku ponownie zarejestrowana wizyta będzie policzona w pełnej kwocie.