Przejdź

Trycholog Katowice

WIZYTY DOFINANSOWANE Z PROGRAMU ZDROWE WŁOSY.

Trycholodzy w Katowicach zajmują się problemami związanymi z włosami i skórą głowy. Leczymy problemy takie jak wypadanie włosów, łysienie, łuszczycę, łojotok, łupież, wszystkie zapalenia skóry głowy i inne. Nasi specjaliści to absolwenci Uniwersytetów Medycznych, Biotechnologicznych czy Kosmetycznych. Najważniejsze to zgłosić się jak najszybciej a wtedy gwarantujemy Państwu 100% powrót do stanu sprzed choroby. Trycholog w Katowicach podczas wizyty wykonuje pełne badanie niezbędne do postawienia 100% diagnozy, która jest najważniejsza żeby w pełni zahamować problem. W celu potwierdzenia diagnozy trycholog konsultuje diagnozę z innymi specjalistami jak endokrynolodzy, psycholodzy, dietetycy, dermatolodzy itp.

Zuzanna Potemska Kuźnik
Zuzanna Potemska Kuźnik
Zuzanna Potemska Kuźnik Ocena: ★★★★★ 5 na podstawie 20 ocen
5 1

Trycholog z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu schorzeń skóry głowy i włosów. Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Specjalista z zakresu mezoterapii igłowej, karboksyterapii i osocza bogatopłytkowego.

ul. Kilińskiego 5
Hair Medica

KOSZT WIZYTY: 60zł

Wolne Zajęte Niedostępne 
Natalia Kuleczka
Natalia Kuleczka
Natalia Kuleczka Ocena: ★★★★★ 5 na podstawie 16 ocen
5 1

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku kosmetologia. Trycholog z doświadczeniem w diagnozowaniu schorzeń skóry głowy i włosów. Wykonuje zabiegi wzmacniające włosy, oczyszczające, przeciwłupieżowe, a także regenerujące włosy. Specjalista z zakresu kosmetologii estetycznej w szczególności mezoterapia igłowa, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym PRP, mezoterapia mikroigłowa oraz karboksyterapia.

ul. Gallusa 5/1a
Hair Medica

KOSZT WIZYTY: BEZPŁATNIE DO KOŃCA ROKU - 0zł

Wolne Zajęte Niedostępne 

PROSZĘ WYPEŁNIĆ DANE WIZYTY I POTWIERDZIĆ:

REGULAMIN
  • W serwisie www.trycholog24.pl można rezerwować wizyty online u trychologa podając powyższe dane.
  • Cena jak i charakterystyka badania są przedstawione na stronie miasta, w którym jest rezerwowana wizyta.
  • W niektórych miastach w danych miesiącach są realizowane promocje obniżające koszt wizyty.
  • Warunkiem skorzystania z promocji jest zamówienie konsultacji oraz stawienie się na umówioną wizytę.
  • Podczas wizyty w promocji należy przedstawić dowód tożsamości.
  • Dane podane podczas rejestracji używane są wyłącznie w celu prawidłowego przeprowadzenia wizyty oraz działań komunikacyjnych z nią związanych.
  • W przypadku umówienia wizyty w promocji i niestawienie się bez odwołania minimum 24 godziny przed wizytą uniemożliwia ponowne skorzystanie z promocji. W takim przypadku ponownie zarejestrowana wizyta będzie policzona w pełnej kwocie.