Przejdź

Trycholog Szczecin

WIZYTY DOFINANSOWANE Z PROGRAMU ZDROWE WŁOSY.

Trycholodzy w Szczecinie zajmują się problemami związanymi z włosami i skórą głowy. Leczymy problemy takie jak wypadanie włosów, łysienie, łuszczycę, łojotok, łupież, wszystkie zapalenia skóry głowy i inne. Nasi specjaliści to absolwenci Uniwersytetów Medycznych, Biotechnologicznych czy Kosmetycznych. Najważniejsze to zgłosić się jak najszybciej a wtedy gwarantujemy Państwu 100% powrót do stanu sprzed choroby. Trycholog w Szczecinie podczas wizyty wykonuje pełne badanie niezbędne do postawienia 100% diagnozy, która jest najważniejsza żeby w pełni zahamować problem. W celu potwierdzenia diagnozy trycholog konsultuje diagnozę z innymi specjalistami jak endokrynolodzy, psycholodzy, dietetycy, dermatolodzy itp.

Nicole Ciuła
Nicole Ciuła
Nicole Ciuła Ocena: ☆☆☆☆☆ 0 na podstawie 0 ocen
5 1

DO KOŃCA MAJA WIZYTY BEZPŁATNE Specjalista trycholog i kosmetolog, absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w diagnozowaniu chorób skóry głowy i włosów. Wykonuje zabiegi mezoterapii igłowej, infuzji tlenowej i zabiegi medycyny estetycznej.

Cisowa 45

KOSZT WIZYTY: 0,00zł

Wolne Zajęte Niedostępne 
Diana Wysocka
Diana Wysocka
Diana Wysocka Ocena: ☆☆☆☆☆ 0 na podstawie 0 ocen
5 1

DO KOŃCA MARCA WIZYTY BEZPŁATNE Specjalista trychologii i dermotrychologii. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczony specjalista z zakresu medycznego diagnozowania i leczenia chorób skóry głowy i włosów. Wykonuje zabiegi detoksykacji, mezoterapii igłowej i infuzji tlenowej.

Cisowa 45

Wolne Zajęte Niedostępne 
Izabela Pęcherczyk
Izabela Pęcherczyk
Izabela Pęcherczyk Ocena: ★★★★★ 5 na podstawie 9 ocen
5 1

Wizyty finansowane do końca lipca Trycholog,kosmetolog Doświadczony diagnosta w zakresie schorzeń skóry głowy i włosów Specjalista w wykonywaniu zabiegów trychologicznych i doborze indywidualnych terapii zapobiegających wypadaniu włosów Wykonuje zabiegi mezoterapii,karboksyterapii i zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Jeżeli istnieją wskazania pobiera materiał do badań w kierunku bakterii i grzybów

Szczecin ul Jagiellońska 23 wejście od Bolesława Śmiałego,Studio VERABELLA
Hair Medica

KOSZT WIZYTY: 60zł

Wolne Zajęte Niedostępne 
Mirosława Szabunia
Mirosława Szabunia
Mirosława Szabunia Ocena: ★★★★★ 5 na podstawie 9 ocen
5 1

wizyty finansowane do końca lipca Specjalista dermotrychologii z wykształceniem medycznym, specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry głowy i włosów oraz w zabiegach detoksykujących i regenerujących włosy. Główny doradca w zakresie suplementacji trychologicznej i wpływie hormonów na wypadanie włosów. Zabieg regeneracji włosów

ul. Cisowa 45
Hair Medica

KOSZT WIZYTY: 60 zł, badanie kontrolne 30zł

Wolne Zajęte Niedostępne 

PROSZĘ WYPEŁNIĆ DANE WIZYTY I POTWIERDZIĆ:

REGULAMIN
  • W serwisie www.trycholog24.pl można rezerwować wizyty online u trychologa podając powyższe dane.
  • Cena jak i charakterystyka badania są przedstawione na stronie miasta, w którym jest rezerwowana wizyta.
  • W niektórych miastach w danych miesiącach są realizowane promocje obniżające koszt wizyty.
  • Warunkiem skorzystania z promocji jest zamówienie konsultacji oraz stawienie się na umówioną wizytę.
  • Podczas wizyty w promocji należy przedstawić dowód tożsamości.
  • Dane podane podczas rejestracji używane są wyłącznie w celu prawidłowego przeprowadzenia wizyty oraz działań komunikacyjnych z nią związanych.
  • W przypadku umówienia wizyty w promocji i niestawienie się bez odwołania minimum 24 godziny przed wizytą uniemożliwia ponowne skorzystanie z promocji. W takim przypadku ponownie zarejestrowana wizyta będzie policzona w pełnej kwocie.