Przejdź

Trycholog Bydgoszcz

Trycholodzy w Bydgoszczy zajmują się problemami związanymi z włosami i skórą głowy. Leczymy problemy takie jak wypadanie włosów, łysienie, łuszczycę, łojotok, łupież, wszystkie zapalenia skóry głowy i inne. Nasi specjaliści to absolwenci Uniwersytetów Medycznych, Biotechnologicznych czy Kosmetycznych. Najważniejsze to zgłosić się jak najszybciej a wtedy gwarantujemy Państwu 100% powrót do stanu sprzed choroby. Trycholog w Bydgoszczy podczas wizyty wykonuje pełne badanie niezbędne do postawienia 100% diagnozy, która jest najważniejsza żeby w pełni zahamować problem. W celu potwierdzenia diagnozy trycholog konsultuje diagnozę z innymi specjalistami jak endokrynolodzy, psycholodzy, dietetycy, dermatolodzy itp.

Anna Frankowska
Anna Frankowska
Anna Frankowska Ocena: ★★★★★ 5 na podstawie 8 ocen
5 1

Trycholog i kosmetolog z doświadczeniem w diagnozowaniu chorób skóry głowy i włosów. Analityk i diagnosta w dziedzinie trychologii.

ul. Dworcowa 4/1 Piętro 1
Hair Medica

KOSZT WIZYTY: 80zł

Wolne Zajęte Niedostępne 
Małgorzata Dawidziak
Małgorzata Dawidziak
Małgorzata Dawidziak Ocena: ★★★★★ 5 na podstawie 4 ocen
5 1

Specjalista kosmetolog-trycholog, w zakresie diagnozowania i leczenia skóry, skóry głowy i włosów. Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu, kierunek Zdrowie Publiczne, Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

Tytusa Chałubińskiego 6 (Bydgoszcz-Fordon) (Przychodnia Allmedica)
Hair Medica

KOSZT WIZYTY: 80zł

Wolne Zajęte Niedostępne 
Agnieszka Borkowska
Agnieszka Borkowska
Agnieszka Borkowska Ocena: ★★★★★ 5 na podstawie 6 ocen
5 1

Ukończyła specjalizacje międzynarodowe z działu retuszu ubytków skóry głowy. Aktualnie specjalizacja podyplomowa z zakresu dietetyki i żywienia z podstawami chorób metabolicznych oraz psychotrychologii. Trycholog z dziesięcioletnim doświadczeniem w diagnozowaniu schorzeń skóry głowy i włosów oraz retuszu ubytków owłosienia skóry głowy. Analityk APW oraz histopat.

Ul. Popiełuszki 24
Hair Medica

KOSZT WIZYTY: 90zł

Wolne Zajęte Niedostępne 

PROSZĘ WYPEŁNIĆ DANE WIZYTY I POTWIERDZIĆ:

REGULAMIN
  • W serwisie www.trycholog24.pl można rezerwować wizyty online u trychologa podając powyższe dane.
  • Cena jak i charakterystyka badania są przedstawione na stronie miasta, w którym jest rezerwowana wizyta.
  • W niektórych miastach w danych miesiącach są realizowane promocje obniżające koszt wizyty.
  • Warunkiem skorzystania z promocji jest zamówienie konsultacji oraz stawienie się na umówioną wizytę.
  • Podczas wizyty w promocji należy przedstawić dowód tożsamości.
  • Dane podane podczas rejestracji używane są wyłącznie w celu prawidłowego przeprowadzenia wizyty oraz działań komunikacyjnych z nią związanych.
  • W przypadku umówienia wizyty w promocji i niestawienie się bez odwołania minimum 24 godziny przed wizytą uniemożliwia ponowne skorzystanie z promocji. W takim przypadku ponownie zarejestrowana wizyta będzie policzona w pełnej kwocie.
Akceptuję regulamin